Dalaman Havaalanı - Kalkan Transfer

  •   

    Kalkan Transfer

  •   

    Dalaman Havaalanı

Araç Araç Fiyatı
Fluence 390 TL
Mercedes Vito 440 TL
Rezervasyon Yap

Kalkan Transfer

Kalkan Havaalanı Transfer Detayları

Antalya ilinin batısında yer alan Kalkan, Kaş ilçesinin bir mahallesidir. İngiltere’den gelen turistlerin yaz aylarında tercih ettiği turistik yerlerdendir. Yıl içerisinde kongrelere, iş toplantılarına ferahlık arayanlara harika mekanlar sunmaktadır. Yerli ve yabancı turistler Kalkan havaalanı transfer hizmetlerini kullanarak havalimanından mekanlarına geçerler. Transfer hizmetleri Kalkan’ın tarihi mekanlarını gezmeye veya tatil yapmaya gelenlerin ulaşımlarını kolaylaştırır.

Havayolu, en kolay ve hızlı ulaşım yoludur. Dünyanın ve ülkemizin birçok yerinden Antalya Havalimanı’na uçuşlar düzenlenmektedir. Antalya Havalimanı’na iniş yapanlar Kalkan’a çeşitli transfer hizmetlerini kullanarak ulaşım sağlayabilirler. Havalimanıyla Kalkan arası 208 kilometredir. Ortalama 4 saat 2 dakika sürmektedir. Toplu taşıma ile ulaşım son derece zor olacağından transfer hizmetleri sunulmaktadır.

Kalkan Havaalanı Transfer Kolaylığı

Kalkan’da çeşitli tarihi ve turistik alanlar bulunmakta. Meis Adası, en önemli turistik alanların başında yer alır. Mavi Bayrak Ödülü aldığından dolayı yerli ve yabancı turistlerin gözdesidir. Doğal ve tarihi mekanları misafirlerine uçsuz bucaksız güzellikler sunmaktadır. Bu güzelliklere ulaşmak hiç zor değil. Havalimanında sunulan transfer seçenekleriyle kentteki Kaputaş Plajına, Sidyma Antik Kenti’ne, Halk plajına, Patara Antik Kenti’ne kolayca ulaşılabilir.

Tatil süreleri genellikle sınırlıdır. Sınırlı zamanları yollarda harcamak hiç doğru değildir. Zamanın boşa gitmesinin yanında yorgunluk ayrıca tatili sekteye uğratacaktır. Yorulmadan tatilin bütün güzelliklerini yaşamak için transfer hizmetleri kullanılmalı. Kalkan havalimanı transfer hizmetleri havalimanından kentin belli noktalarına, belli noktalarından havalimanına ulaşım sağlar.

Kalkan Havalimanı Transfer Fiyatları

Kalkan’a havayoluyla ulaşım Dalaman Havalimanı’ndan da sağlanmaktadır. Dalaman Havalimanı ile Kalkan arası 130 kilometredir. Havalimanından toplu taşıma vasıtaları kullanılarak merkeze ve tatil mekanlarına ulaşılabilir. Ancak çok zaman kaybı olur ve son derece de yorucudur. Transfer hizmetleri kullanıldığından çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde merkezlere ulaşılacaktır.

Antalya ve Dalaman havalimanlarından Kalkan’a HAVAŞ gibi çeşitli servislerle ulaşım sağlamak mümkündür. Ancak servisler belli saatlerde hareket edeceğinden uzun süre beklenmesi gerekir. Ayrıca yolcu indirmek için duraklara uğraması ulaşım süresini de uzatacaktır. Kalkan havaalanı transfer hizmetlerimiz misafirlerimizi istedikleri noktaya hızlı bir şekilde ulaştır. Misafirlerimizin talep ettikleri konforda araç tahsis ederek ulaşımlarını mükemmelleştiririz. Transfer ücretlerimiz tahsis edilen araçlara göre değişmektedir.

Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır.