Genel Bilgi

Akyaka Transfer

Akkaya Havalimanı Transfer

Muğla ve çevresine yapacağınız yolculuklarda havayolu ile yolculuğunuzu yaptığınızda havalimanında sizi karşılayacak transfer firmaları bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı’na indiğinizde sizi konaklayacağınız mekana bu transfer firmaları götürmektedir. Akkaya Muğla’nın Ula ilçesine bağlı cennet gibi bir yerdir. Bu bölgede huzurlu ve konforlu bir tatil yapmak isteyenler Dalaman Havalimanı’na iniş yapmaktadır. Havalimanından Akkaya’ya gitmek için Akkaya Havalimanı transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Dünyanın en güzel denizine sahip olan bu bölgede tatil yapmak için hazırlığınızı yaptığınızda stresten uzak bir yolculuğun da hazırlığını yapabilirsiniz. Uçak biletinizi ayarladığınızda havalimanına iniş yapacağınız tarih ve saate göre transfer firmasını da ayarlayarak tatilinize başlayabilirsiniz. Böylece trafik, stres olmadan rahat bir yolculuk ile otelinize ulaşabiliriniz.

Konforlu Yolculuklar Sunuyoruz

Dalaman Havalimanı ile Akkaya arası yaklaşık olarak 70 kilometre olup bu mesafeyi çok rahat bir yolculuk ile alabilirsiniz. Akkaya Havalimanı transfer firmalarından biri ile iletişime geçmeniz halinde bir buçuk saate yakın sürecek olan yolculuğunuz huzurlu bir şekilde başlayacaktır. Transfer firmaları sizlere farklı fiyat seçenekleri ile farklı büyüklükte araçlar sunmaktadır. Uçak yolculuğunuza başlamadan önce internet üzerinden sizin için uygun olan aracı uygun olan fiyat seçenekleri doğrultusunda seçebilirsiniz.

Havalimanına iniş yaptığınızda sizi transfer firmasının çalışanı karşılayacaktır. Konforlu aracınızla sizi gideceğiniz adrese bırakacak olan çalışanlar güvenilir ve anlayışlı alanında uzman kişilerdir. Araç içerisinde sizlere sunulacak olan ikramlarla güvenli bir şekilde yolculuğunuz tamamlanacak ve otelinize ulaşmış olacaksınız.

Tatilde Ulaşım Sıkıntısı Yaşamayın

Akkaya tatil için gidilebilecek nadir yerler arasında bulunmaktadır. Özellikle tatilini kalabalıktan uzakta geçirmek isteyenler için burası çok uygundur. Yeşillik ortasında deniz ve güneşte huzurlu bir tatil için Akkaya’yı seçebilirsiniz. Bu bölgeye tatil için gelecek olanlar Dalaman Havalimanı’na iniş yapacaktır. Havalimanı’ndan sonra yapacağınız bir buçuk saatlik yolculuğunuzda Akkaya Havalimanı transfer hizmetini alabilirsiniz. Böylece yorulmadan beklemeden tatil mekanınıza ulaşmış olacaksınız.

Transfer firması olarak bizler sizlere konforlu, güvenli bir yolculuk sunuyoruz. Profesyonel çalışanlarımızla sunacağımız transfer hizmetinden memnun kalacaksınız. Yolculuğa başlamadan transfer hizmetini otel gidiş-dönüş olarak ayarlamanız halinde tatiliniz bittiğinde sizi havalimanına geri getiriyoruz. Böylece tatilde ulaşım sıkıntısı yaşamadan dinlenmiş bir şekilde evinize dönebilirsiniz.

  •   

    Akyaka Transfer

  •   

    Dalaman Havaalanı

Araç Fiyatı
Mercedes Vito 1550 TL
Rezervasyon Yap

Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır.