Genel Bilgi

Fethiye Transfer

Fethiye Havalimanı Transfer

Hayalinizdeki tatile gitmek üzere hazırlık yaptığınızda her şeyi tam olması için çaba göstermelisiniz. Muğla ve çevresinde yapacağınız tatil için güzel bir otel ayarladıktan sonra sıra bu otele sizi götürecek lüks aracınızı ayarlamaya geldi.  Fethiye Havalimanı transfer hizmetleri sizlere bu bölgede yapacağınız tatil için eşlik etmek üzere hazır bulunmaktadır.

Dünyanın en güzel tatil yerlerinden biri olan Fethiye’de yapacağınız tatil için hazırlığınızı yaparken havalimanından sizi otelinize veya istediğiniz adrese götürecek olan transfer firmasını ayarlamayı unutmamalısınız. Transfer firmaları size 5 yıldızlı otel konforunda bir yolculuk sunmak üzere hazır bulunmaktadır. Uçak biletinizi ayarladığınız anda transfer firmanızı da ayarlarsanız çok rahat, huzur dolu bir tatil sizi bekliyor demektir.

Rahat Bir Yolculuk İçin

Havalimanında uçağınızdan indiğinizde bavullarınızı alıp araca yerleştirecek ve sizi istediğiniz adrese lüks araçla bırakacak olan transfer firması karşınızda olacak. Fethiye Havalimanı transfer firması çalışanları profesyonel bir hizmet sunmak üzere sizleri karşılayacaktır. Bu hizmeti sizlere sunmak üzere iletişim kurduğunuz firma sizin istediğiniz özelliklere sahip bir araçla sizi otelinize götürecektir.

Transfer firması tarafından sunulan bu hizmette rahat ve konforlu araçlar ile lüks bir yolculuk yapmanız sağlanacaktır. Araç içerisinde sunulacak olan ikramlar ile kendinizi beş yıldızlı otelinizde hissedeceksiniz. Havalimanı transfer hizmetini otele gidiş dönüş şeklinde ayarlamanız halinde tatiliniz bittiğinde otelden alınıp havalimanına götürüleceksiniz. Böylece farklı bir şehirde olup ulaşım sıkıntısı yaşamadan tatilinizi sonlandırmış olacaksınız.

Tatilinizde Transfer Hizmetleri Yanınızda

İnsanlar yorucu ve stresli bir yılın sonunda özellikle yaz tatilini deniz, kum ve güneş üçlüsü ile geçirmek isterler. Tatil için en çok tercih edilen yerler arasında buluna Fethiye’ye gelmeye karar verdiğinizde burada ulaşım sıkıntısı yaşamayacağınızı bilmesiniz. Fethiye Havalimanı transfer hizmetleri bu bölgede sizlere ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Uçak biletinizle birlikte size transfer hizmetini sunacak olan transfer firması ile de iletişime geçmelisiniz. Uçağınızın ineceği havalimanı, tarih, saat gibi bilgiler ile birlikte firma size uçağınızın ineceği saate istediğiniz özelliklerde bir araç ve şoför ayarlamaktadır. Havalimanından sizi alan araç huzurlu bir tatil için sizi otelinize götürecektir.

  •   

    Fethiye Transfer

  •   

    Dalaman Havaalanı

Araç Fiyatı
Mercedes Vito 1400 TL
Rezervasyon Yap

Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır.