Genel Bilgi

Kaş Transfer

Kaş Havaalanı Transfer Hizmetleri

Bütün bir yıl çalışarak yorulanlar tatilde dinlenmek isterler. Antalya ilinin Kaş ilçesi yerli ve yabancı turistlerin tatil için tercih ettikleri destinasyonlardandır. Yunanistan’a yakın olan ilçede Gömbe, Kalkan ve Gelemiş gibi harika tatil beldeleri bulunmakta. İlçeye Antalya ve Dalaman havalimanları kullanılarak havayolu ulaşımı sağlanabilir. Kaş havaalanı transfer hizmetleri, tatilcilere hayal ettikleri tatile kavuşmalarında yardımcı olur.

Antalya Havalimanı ile Kaş arası 220 km’dir. Dalaman Havalimanı ile Kaş arası ise 150 km’dir. Havalimanlarından hiç zahmetsiz ve uygun fiyatla tatil merkezine ulaşım sağlamak bütün tatilcilerin hayalidir. Ticari taksilerle 220 veya 150 km’lik yolu kat etmek son derece pahalıya mal olur. Toplu taşımalarla ulaşım sağlamak ise son derece yorucudur. Ayrıca yolculuk süresi toplu taşımalarla uzadıkça uzayacaktır.

Neden Kaş Havalimanı Transfer Hizmetleri

Tatile niçin gidilir? Tabi ki dinlenmek ve rahatlamak için. Uçaktan inenlerin tek bir hayali vardır; Tatil mekanına ulaşmak ve kendini denize atmaktır. Geçen her dakika kişinin tatil keyfinden gitmektedir. Bundan dolayı ulaşım için en hızlı seçenek tercih edilir. Kaş havaalanı transfer hizmetleri hızlı, güvenilir ve konforlu ulaşım vaat etmektedir.

Transfer hizmetlerinde en lüks ve yeni model araçlar kullanılır. Uçaktan indiğinizde aracınızın hazır olması için online kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. Yolculuktan önce yapacağınız planla havalimanında aracınız sizi bekliyor olacaktır. A1, D2 ve Türsab belgeleri bulunan araçları şoförlü veya şoförsüz kiralayabilirsiniz. Geniş araç filosu sayesinde yolcu sayınıza göre araç kiralama imkanı sunar. İster bir kişi dilerseniz grupla yolculuk yapacak olun. Çeşitli sayılardaki yolculara göre araç çeşitliliği bulunmaktadır.

Günün Her Saatinde Kaş Havaalanı Transferi

Havayolu ulaşımını insanlar yolculuklarını kısaltmak ve daha konforlu hale getirmek için kullanırlar. Hız ve konfor arayışında olanlara transfer hizmetleri yardımcı olmaktadır. Haftanın her günü, günün her saatinde havalimanından Kaş’a ulaşım sağlama fırsatı vermektedir. Transfer hizmetleri tek yönlü veya çift yönlü olarak kiralanabilir.

Özel veya paylaşımlı Kaş havaalanı transfer hizmetleri seçenekleri sunulur. Özel seçeneği sadece kişiye özeldir. Bekleme yapmadan hemen hareket edilir. Paylaşımlı seçeneğinde aracın dolması beklenir. Bebek koltuğu ve benzeri ihtiyaçlarınız yetkili elemanlarımıza bildirmeniz durumunda hemen karşılanacaktır. Rahat ve konforlu hizmetlerimiz ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır.

  •   

    Kaş Transfer

  •   

    Dalaman Havaalanı

Araç Kişi Başı Fiyatı
Fluence 1400 TL
Mercedes Vito 1750 TL
Rezervasyon Yap

Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır.